Sandalki super Ale rozmiarowka dużo wieksza niż podaje producent
Ocena: 5 na 5
Marlena
2020-07-03
Polecam.
Ocena: 5 na 5
U
2020-06-30
Super
Ocena: 3 na 5
Justyna
2020-06-26
Buty bardzo ładne ale rozmiarówka podana na stronie kompletnie się nie zgadza. Buty wypadają za duże i yo sporo.
Ocena: 5 na 5
Ola
2020-06-24
Świetne buty, rozmiar zgodny z opisem.
Ocena: 5 na 5
Roma
2020-06-23
Buty wygodne, leciutkie. Syn chętnie je nosi, polecam.
Ocena: 5 na 5
Ola
2020-06-22
Wypadaja wieksze niz podane cm na stronie. Bardzo lekkie i wygodne. Super.
Ocena: 5 na 5
Beti
2020-06-22
Super materiał i wykonanie, sam sandał bardzo lekki, łatwy do założenia przez 4 latka. Łatwo utrzymać czystość. Rozmiar jak w rzeczywistości, brać wg wymierzonej stopy a tabeli
Ocena: 5 na 5
Dlx
2020-06-17
Buty fajne. Natomiast rozmiarówka tragedia ..... trzeba brać przynajmniej rozmiar mniejsze.