100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Ocieplenie
Rozmiar obuwia
Rozmiar
Produkty: 250
Wybrane filtry (1)

Mrugała, czyli buty dla dzieci na każdy dzień

Polskie marki coraz częściej królują na rodzimych ulicach. Fakt ten cieszy tym bardziej, że buty polskich producentów można zobaczyć na… dziecięcych nóżkach. Do jednej z takich marek można zaliczyć Mrugałę – polską firmę o wieloletniej tradycji, oferującą najwyższej jakości obuwie dziecięce. Marka Mrugała zdecydowanie wyróżnia się na tle innych producentów butów dla dzieci. Oferuje bowiem produkty o bardzo wysublimowanej, spójnej estetyce, bez zbędnych ozdobników czy udziwnień. Buty odznaczają się więc ponadczasową formą, wyszukanym, minimalistycznym designem i świetnej jakości materiałami, wykorzystanymi do ich produkcji. W ofercie marki Mrugała znajdziesz wygodne sandałki, sneakersy, czy nawet trzewiki dla dziecka. Wybierając jedne z nich, dodatkowo przyczynisz się do rozwoju tej wartej uwagi, rodzimej marki.

Historia marki rodem z Podhala

Polska firma Mrugała została założona pod koniec lat 90. przez rodziców obecnych sióstr-współwłaścicielek. To one stoją za produkcją wszystkich modeli dziecięcych bucików, a jak same mówią: ,,senior jedynie dogląda produkcji”. Firma od początku zajmowała się produkcją butów, jednak dopiero z czasem wyspecjalizowała się w tych dedykowanych dzieciom. Każde z nich są wytwarzane w ich własnej fabryce, mieszczącej się na Podhalu, przy użyciu surowców wyłącznie europejskiego pochodzenia.

Buty marki Mrugała nie mają w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji, w dbałości o bezpieczeństwo dzieci, które je noszą. Zarówno wnętrze, jak i wierzch buta są wykonane ze skóry naturalnej. Jest to bowiem najzdrowszy z najtrwalszych materiałów. Chcesz uczyć dziecko rozsądnych wyborów zakupowych i minimalistycznego stylu? Postaw na buciki marki Mrugała!