Produkty: 694
Pokaż identyfikator wersji

Buty i torebki Michael Kors – moda z wyższych sfer!

Michael Kors to jedna z najbardziej pożądanych marek. Jeśli więc śmiało podążasz za modą – zapoznaj się z ofertą znanego brandu! Buty oraz torebki Michael Kors cieszą się ogromną popularnością wśród dojrzałych, świadomych własnego stylu kobiet oraz miłośniczek wysokogatunkowych produktów. Wśród damskich butów Michael Kors prym wiodą espadryle oraz lordsy z monogramem, jak również skórzane botki oraz klapki codzienne.

Dużym zainteresowaniem – zarówno wśród pań, jak i panów – cieszą się portfele Michael Kors, torby i plecaki na laptopa oraz paski z blaszką w postaci logo. Prócz wspomnianych akcesoriów, w eobuwie znajdziesz szereg markowych produktów dla najmłodszych. Sneakersy dziecięce MK z pewnością spodobają się niejednemu nastolatkowi, a skórzane sandałki z aplikacją zachwycą małe księżniczki. Zastanawiasz się, gdzie kupić buty, torebki oraz akcesoria Michael Kors, by mieć pewność, że są oryginalne? Tylko i wyłącznie w sklepie internetowym eobuwie!

Kim jest Michael Kors, i jak osiągnął sukces?

Michael Kors to perła wśród projektantów mody. Uwielbiają go niemal wszyscy – od gwiazd światowego formatu po zwykłych amatorów dobrego stylu. Ale… jaka jest historia mężczyzny, który za życia urósł do rangi legendy? Michael Kors, a właściwie Karl Anderson od dziecka łaknął sławy. Próbował swoich sił jako aktor oraz model, ale najwięcej radości odnajdywał w szkicowaniu ubrań. W 1977 roku podjął studia na Fashion Institute of Technology w NY, jednak po kilku miesiącach zrezygnował z nauki na rzecz… pracy w pobliskim butiku. Niedługo później zainteresowała się nim Dawn Mello, dyrektor kreatywna luksusowego domu towarowego Bergdorf. Tam to Michael Kors przedstawił swoją pierwszą, prawdziwą kolekcję.

Dalej sprawy potoczyły się szybko! Utalentowany projektant zdecydował się na założenie własnego brandu, sygnowanego swoim imieniem i nazwiskiem. Dziś po buty, torebki oraz akcesoria Michael Kors sięgają największe sławy, wśród których można wyróżnić: Jennifer Lopez, Rachel McAdams, Heidi Klum oraz Catherinę Zete-Jones.