30 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Ocieplenie
Wykonanie
Produkty: 689
Pokaż identyfikator wersji

Love Moschino – moda na… dystans do mody!

Twórca marki Moschino, która obecnie nosi nazwę Love Moschino, to Franco Moschino – ulubieniec mediów, który zasłynął z igrania ze światem mody i dużego dystansu do niej samej. Jego projekty odzwierciedlają tę ideologię. Na torebkach, portfelach czy nawet butach marki Moschino często można ujrzeć ozdobniki w postaci serc. Wszystko po to, by te najwyższej jakości produkty klasy premium prezentowały się nieco bardziej na luzie i przystępnie.

Niemal wszystkie produkty marki sygnowane są jej wyraźnym, widocznym logotypem. Jeśli zatem kręci Cię popularny trend logomanii, postaw na produkt z oferty tego znanego na całym świecie brandu. Choć pikowane torebki kojarzą się głównie z marką Chanel, w ofercie Love Moschino znajdziesz ich także co niemiara! Bez względu na to, czy poszukujesz uniwersalnej listonoszki, czy też super-modnej baguette bag, z pewnością znajdziesz je w eobuwie.

Ekscentryczna włoska marka i jej historia

Włoski dom mody Love Moschino został założony przez Franco Moschino w 1983 roku, w jednej z modowych stolic – Mediolanie. Franco miał zamiar zostać malarzem i w tym właśnie celu uczęszczał na zajęcia artystyczne w Accademia di Belle Arti di Brera. Aby jednak zarobić na czesne, wykorzystywał swoje zdolności artystyczne, ilustrując różne czasopisma branżowe. Jego talent sprawił, że w 1971 roku trafił do Gianniego Versace, właśnie jako ilustrator. Był to jego pierwszy kontakt z wielkim światem mody, którego później sam został gwiazdą. Jego sekret tkwił w tym, że zamiast kreować coraz to nowsze trendy, bacznie obserwował to, co moda ma już do zaoferowania i łączył w niekonwencjonalny sposób. Ponadczasowe kroje, ozdobione fantazyjnymi detalami były widoczne od początku istnienia firmy Moschino – tak zostało i do tej pory.