Produkty: 157
Pokaż identyfikator wersji

Rękawiczki, które pomogą przetrwać zimę

Rękawiczki to, obok czapki i szalika, niezbędne dodatki w jesiennych i zimowych stylizacjach. W chłodniejsze pory roku delikatna skóra dłoni potrzebuje odpowiedniej troski i więcej ciepła. Rękawiczki damskie i męskie, które znajdziesz w eobuwie, zapewnią Ci właściwą ochronę przed zimnem. Najważniejsze, by rękawiczki były wygodne i dawały pełną swobodę ruchów.

W zależności od preferencji, możesz wybierać wśród tradycyjnych modeli pięciopalczastych, ale ciekawym wariantem będą rękawiczki jednopalczaste, gdzie wszystkie palce (poza kciukiem) są umieszczone w jednym otworze. Miłośnikom oryginalnych rozwiązań – ale już nie na największe mrozy – polecamy rękawiczki bez palców, zwane mitenkami. W wersji skórzanej doskonale uzupełnią drapieżną, rockową stylizację. Gładkie, jednokolorowe rękawiczki lub ozdobione wzorami, logo marki, a nawet cekinami, wyposażone w futerko lub bez niego – dzięki szerokiemu asortymentowi masz duży wybór co do tego, w jakim stylu będziesz nosić się zimą!

Jak nosić skórzane rękawiczki?

Wyjątkowe miejsce wśród tych dodatków zajmują rękawiczki skórzane. Są one symbolem zimowej elegancji zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Dobrane do stylowego trencza, grubego szala i skórzanych butów będą „kropką nad i” w formalnych strojach. Uniwersalne, czarne lub brązowe modele to gwarancja, że dopasujesz je do każdego typu stylizacji. Panie mogą dobierać rękawiczki skórzane damskie kolorystycznie do torebki – wówczas strój będzie prezentować się spójnie. Panowie mogą osiągnąć podobny efekt, zakładając do rękawiczek skórzanych męskich korespondujące eleganckie buty ze skóry.

Ważny jest też rodzaj materiału, z jakiego dodatki te są wykonane. Zakładając rękawiczki ze skóry licowej, nadasz stylizacji bardziej wytwornego charakteru. Wybierając modele z zamszu, osiągniesz nieco swobodniejszy efekt, idealny na co dzień. Rękawiczki dostępne w eobuwie spełnią oczekiwania nawet największych zmarzluchów! A jeśli wybrany model się nie sprawdzi, masz możliwość dokonania darmowego zwrotu w ciągu 30 dni.