100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Ocieplenie
Rozmiar obuwia
Rozmiar
Produkty: 422
Wybrane filtry (1)

U.S. Polo Assn. – marka wspierana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Polo

U.S. Polo Assn., którego logo nieznane jest prawdopodobnie jedynie dla największych modowych ignorantów, to oficjalna marka USPA - United States Polo Association, czyli Amerykańskiego Stowarzyszenia Polo. Jest to znana w Stanach Zjednoczonych organizacja non-profit, patronująca sport jakim jest polo (gra rozgrywana konno przez dwie czteroosobowe drużyny).

Logo polo przedstawia dwóch graczy zasiadających na swoich koniach. Pierwszy z nich ma wyraźnie ciemniejszą koszulkę, unosi tak zwany mallet (długi kij służący do gry) ku górze, drugi z nich, umiejscowiony z tyłu i ubrany jaśniej, kieruje swój mallet ku ziemi. Głównym celem Stowarzyszenia jest promocja polo, kontrola działania klubów członkowskich oraz graczy, a także inspirowanie społeczeństwa poprzez styl sygnowany tym wyjątkowym sportem.

U.S. Polo Assn. buty dziecięce, męskie i damskie – tradycja, która sięga ponad stu lat

Historia U.S. Polo Assn. rozpoczęła się w 1890 roku - marka niedawno świętowała swoje 130 urodziny. To luksusowy brand, którego produkty charakteryzują się najwyższą jakością, a U.S. Polo Assn. buty, to hasło które możliwie najlepiej definiuje łączność przeszłości z przyszłością czy tradycji z innowacją; to także zdecydowana opozycja fast fashion. Zarówno w kategorii U.S. Polo Assn. buty damskie czy U.S. Polo Assn. buty męskie, marka stawia na jakość ponad ilość, uniwersalność oraz trwałość ponad wszystkie inne wartości. W produktach sygnowanych logo U.S. Polo Assn. charakterystyczna jest dbałość o szczegóły oraz najmniejsze detale. W ofercie marki dostępne są zarówno niemal ikoniczne wsuwane półbuty przed kostkę, jak i zdecydowanie bardziej młodzieżowe trampki.

Sneakersy U.S Polo Assn. - stworzone z miłości do sportu

Niezaprzeczalny klasyk na rynku, łączący w sobie konieczną w sporcie wygodę z elegancją to jeden z liderów na modowym rynku. Warto jednak wiedzieć o tym, że zamiłowanie do klasycznych rozwiązań i polo, nie oznacza że oferta kreowana przez markę skierowana jest do wąskiego grona odbiorców. Twórcy zadbali o to, aby każdy z konsumentów, który chcę poczuć się na swój sposób częścią społeczności U.S. Polo Assn., znalazł w ofercie coś dla siebie. Stąd też propozycje modeli w stonowanych, wyważonych barwach, równoważą opcje charakteryzujące się mniej oczywistymi formami i kolorami.

Produkowane przez markę sneakersy to obuwie, które świetnie sprawdzi się zarówno podczas nieco bardziej fizycznie angażujących czynności, jak i na co dzień. U.S Polo Assn. dba także o najmłodszych - dostępna jest kolekcja U.S. Polo Assn. dla dzieci. Produkty marki na dzień dzisiejszy dostępne są już niemal w 100 krajach na całym świecie.

U.S. Polo Assn. - najczęściej zadawane pytania

U.S. Polo Assn. – co to za firma?

U.S. Polo Assn. to marka Amerykańskiego Stowarzyszenia Polo znana głównie z produkcji ubrań dla rodzin aktywnych w dziedzinie sportu. Łączy w sobie elegancję, klasykę, ale i komfort i wygodę - priorytetem dla U.S. Polo Assn. jest ukazanie poprzez swoje produkty wartości reprezentowanych sportem jakim jest polo. Jego logo przedstawiające dwóch mężczyzn na koniach jest często mylone z logo marki Ralph Lauren.

Jak dobrać rozmiar butów U.S. Polo Assn.?

Przed wyborem rozmiaru i zakupem butów najrozważniejszą opcją będzie zmierzenie długości stopy i porównanie jej do tabeli z długościami wkładek i dopasowywanych do nich rozmiarów. Przykładowo, w przypadku kobiet długość stopy 23 centymetrów odpowiada rozmiarowi 36.