Produkty: 239
Pokaż identyfikator wersji

Letnie klapki dla dziewczynki

Klapki to obuwie, bez którego z pewnością nie wyobrażasz sobie wakacji. Podobnie ma Twoja córeczka. Buty te są przecież niezwykle łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, są idealne na plażę, basen a także chodzenie po ogrodzie czy na rodzinne spacery. W eobuwie znajdziesz klapki dla starszych i młodszych dziewczynek w typowo sportowym oraz bardziej stylowym wydaniu. Te pierwsze będą idealnymi klapkami dla dziewczynki na basen. Charakteryzują się lekkością, a także antypoślizgową podeszwą i są szybkoschnące.

Na co dzień, do dziewczęcych sukienek wybierz dla córeczki klapki dziewczęce na korkowej podeszwie. Buty te są niezwykle wygodne, pozytywnie wpływają na rozwój stopy dziecka, a dodatkowo ich cholewka w trakcie noszenia dopasowuje się do jej kształtu. Równie ciekawym fasonem klapków, który przyda się zwłaszcza podczas spędzania czasu w ogrodzie podczas zabaw czy rodzinnego garden party, są klapki do ogrodu, które mają właściwości antybakteryjne i są wodoodporne.

Klapki dziewczęce w różnych stylizacjach

Dla dziewczynek to jak je ubierasz jest bardzo ważne, dlatego kupując dla niej klapki zapytaj, które jej się podobają. Wybierając klapki basenowe dziewczęce zwróć uwagę na modele, które kolorystycznie pasują do stroju kąpielowego dziecka. Na plażę daj jej również parę okularów przeciwsłonecznych i ręcznik z ulubionym motywem, dzięki czemu w te wakacje będzie czuła się wyjątkowo! Klapkami dziewczęcymi możesz również uzupełnić sukienkę małej modnisi. Starszym dziewczynkom mogą spodobać się czarne klapki dziewczęce, a na wszystkich, bez wyjątku na wiek, wrażenie zrobią klapki dla dziewczynki, które pachną…gumą balonową!

W eobuwie znajdziesz te letnie obuwie we wszystkich kolorach tęczy. Masz ochotę na zakupy online, ale obawiasz się, ze nie trafisz z rozmiarem i klapki dziewczęce nie będą pasowały na stopy Twojej córki? W eobuwie masz 30 dni na darmowy zwrot, bez żadnych konsekwencji. Możesz więc zamówić nawet kilka par i dać dziecku wybór!