Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (4)
4.5/54.5 na 5
Ocena: 5 na 5
Zbigniew
2024-11-14
Mega wygodne,w środku ocieplone,stylowe a o cenie po zniżkach a nawet przed nie wspomnę!
Polecam!
Ocena: 5 na 5
Stanisław
2024-10-22
???? Świetne, wygodne, super wyglądające buty ???????????? Warte swojej ceny :????
Ocena: 5 na 5
Dariusz
2024-10-21
Rozmiar jaki przeważnie noszę (44) tu również odpowiedni, wygląd jak na zdjęciach, pasuje wszystko, polecam
Ocena: 3 na 5
Mateusz
2024-10-17
Zamówiłem buty w rozmiarze 43, otrzymałem opakowanie od rozmiaru 43 buty natomiast w środku były rozmiaru 42. Myślę sobię - pomyłka zdarza się, coś nie pykło. Zrobiłem ponownie zamówienie na rozmiar 43 wierząc, że był to jednorazowy przypadek, uwaga, nic bardziej mylnego. Sytuacja powtórzyła się. Opakowanie 43 buty w środku 42. Myślę, że może jest to wina producenta i buty z opakowaniem są rozmiar niżej. Zatem zamówiłem rozmiar 44 i... Dostałem opakowanie 44 i buty w środku były również 44. To jest moment w którym się poddaje. A buty? Do nich samych za taką cenę nie mam zastrzeżeń.