100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Materiał
Sport
Ocieplenie
Produkty: 104
Wybrane filtry (1)

Buty marki Salewa – prosto z serca Dolomitów

Na produktach marki Salewa możesz znaleźć intrygujący napis, który brzmi ,,Designed in the heart of the Dolomites”. Nic w tym dziwnego, w końcu jest to brand włoskiego pochodzenia, który wprost przesiąknięty jest klimatem tego miejsca, a dokładnie − Południowego Tyrolu. Buty marki Salewa to więc połączenie niemieckiej precyzji wykonania i włoskiego poczucia wolności i fantazji w designie.

W eobuwie znajdziesz zarówno najwyższej jakości trekkingi damskie, męskie, jak również dziecięce. Wyposaż w nie całą swoją rodzinę, a gwarantujemy, że żaden ze szklaków górskich nie będzie Wam straszny. Marka Salewa tworzy obuwie o profesjonalnym charakterze sportowym, ale pozwalające przy tym na wyrażenie własnego indywidualizmu, m.in. poprzez zróżnicowane wzory i kolory. Wybierz zatem buty, które pozwolą Ci być sobą nawet − a może przede wszystkim − w czasie uprawiania ukochanego sportu.

Marka, która tworzy społeczność

Mówi się, że wśród marek o charakterze outdoorowym, najlepsze są takie, które mogą poszczycić się długą tradycją i zaangażowaniem w tworzeniu tzw. górskiej kultury. Do tego grona zdecydowanie można zaliczyć markę Salewa, która została założona w 1935 roku przez Josefa Liebharta. W czasie II wojny światowej produkowała ona przede wszystkim plecaki z rurowo-stalowymi ramami i kijkami narciarskimi z drewna orzechowego. To właśnie kijki narciarskie przyniosły marce początkową popularność. Już w 1955 roku Salewa wsparła ekspedycję w Andach i tym samym zapoczątkowała swój udział w outdoorowym sektorze sprzedaży, ale też ,,górskiej” społeczności, na rzecz której udziela się po dziś dzień. Marka wzniosła się na nowy wymiar zarządzania wizerunkiem – stworzyła własny zespół sportowców, Salewa AplineXtem, którzy są najlepszą reklamą dla jej produktów.