Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (1)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Tomasz
2025-03-18
Zegarek dobrej jakości. "Dekielek" na górze zegarka wygląda nieco plastikowo, ale jest wystarczająco dobrej jakości i generalnie na ręce zegarek prezentuje się dobrze. ????️Polecam :)