Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (23)
4.9/54.9 na 5
Ocena: 5 na 5
magda
2022-07-07
Buty super, wygodne, ładne, rozmiarówka zawyżona.
Ocena: 5 na 5
Wiktoria
2021-02-11
Cieplutkie i wygodne
Ocena: 4 na 5
Marta
2021-02-04
Mam te buty już długo, więc mogę co nieco powiedzieć. Wg mnie nie są warte swojej ceny . Plusem jest jedynie wygląd. Minusów jest o wiele więcej.
Po pierwsze udają trapery, a nimi nie są. Są ciężkie i niezbyt wygodne.
Drugi , największy minus to fakt ,że są bardzo śliskie, ale tak naprawdę śliskie. O wiele bardziej niż śniegowce z płaską podeszwą. Jest to trochę dziwne ,bo NB mają podeszwę z wypustkami.
Trzecia wada to ich waga : są ciężkie.
Reasumując, są trochę jak miejskie suvy: tylko wyglądają terenowo, ale żadnych właściwości samochodu terenowego nie mają. Te buty również: wyglądają jak buty trekkingowe, ale nimi nie są. Do latania po mieście ok , ale żeby sucho było. Nie kupiłabym ich drugi raz.
Ocena: 5 na 5
Karolina
2020-12-12
Buty świetne wygodne ciepłe dawno takich nie miałam polecam w 100%