Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (7)
4.6/54.6 na 5
Ocena: 2 na 5
Szyszka
2023-02-07
Wygodne, ciepłe
ale niestety nie wytrzymały nawet jednego sezonu. Pękły podeszwy, buty nabierają wody. użytkowane bardzo "oszczędnie" w trybie samochód- dom- praca- czasem spacer (bez ekstremalnych warunków)
Ocena: 5 na 5
Gosia
2022-09-19
Buty super, z futerkiem w środku. Rozmiar standardowy.
Ocena: 5 na 5
Anna
2022-05-03
Starannie wykonane, trochę ciężkie, ale b. wygodne. Ocieplane, rozmiar zgodny z tabelą.
Ocena: 5 na 5
Abigail
2021-11-25
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 5 na 5
Małgorzata
2021-11-20
Noszę już kilka dni i z czystym sumieniem polecam ze względu na jakość materiałów i wykonanie. Wygodę zawsze stawiam na pierwszym miejscu, a te botki są i przepiękne i super wygodne.
Ocena: 5 na 5
Piotr
2021-11-15
Super, super dopracowane! I na zewnątrz i od wewnątrz. Buty są bardzo wygodne, na nodze prezentują się znakomicie. Polecam.
Ocena: 5 na 5
ROBERT
2021-11-11
Córka mega zadowolona. Wygodne, ciepłe i nie da się przejść obok nich obojętnie ;). Podeszwa jak to w traperach stabilna i ciężko o poślizgnięcie się. Z uwagi na wysokość podeszwy ok. 4 cm są dość sztywne ale mega wygodne. Trzeba się tylko przyzwyczaić do chodzenia w nich. Zdecydowanie polecam, użyte materiały bardzo dobrej jakości.