Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (17)
4.7/54.7 na 5
Ocena: 5 na 5
Malgorzata
2021-08-28
Bardzo wygodne i eleganckie buty
Ocena: 5 na 5
Wioletta
2021-08-14
Buty są tak wygodne, że warte są każdej ceny.
Ocena: 5 na 5
Kasia
2021-08-10
Buty są super, zgrabne, eleganckie dobrze wykonanie. Są wąskie. Kupilam 38 sugerujac sie, ze szpilki zawsze w tym rozmiarze kupuje i niestety za male o duzo. 39 nie bylo wiec pomyslalam ze 40 bylaby ok, niestety za duże... takze musialam zwrocic...
Ocena: 5 na 5
Anna
2021-07-31
Piękne buty, eleganckie i wyjątkowo wygodne, nie odczuwa się obcasa. Kupiłam 36 choć najczęściej noszę 37.
Ocena: 5 na 5
Magda
2021-06-20
Piękne i zaskakująco wygodne. Mam wąskie stopy z długimi palcami i pasują idealnie!
Ocena: 4 na 5
Sylwia
2021-04-04
Buty śliczne, jednak bardzo szczupłe i wąskie Moim zdaniem numeracja zaniżona
Ocena: 5 na 5
Ewelina D
2021-04-03
Pięknie wykonane. Wygodne, eleganckie. Świetnie prezentują się do różnych stylizacji.
Ocena: 4 na 5
ewn
2021-04-02
Niestety tabela rozmiarów nie jest adekwatna do rzeczywistości. Zwyczajnie noszę rozmiar 38, ale według tabeli powinnam zamówić 37 i tak zrobiłam. To był błąd. Ze zwrotem nie było kłopotu.
Ocena: 5 na 5
Bety
2021-02-22
Buty cudne, co prawda pierwsze oddałam bo zamówiłam za małe ale drugie 38 na moją szczupłą stopę idealne
Ocena: 5 na 5
Elka
2021-01-15
Trafiłam z rozmiarem, buty śliczne :) idealne do spodni.