Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (10)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Dariusz
2024-04-30
Są po prostu cudne !!!!
Ocena: 5 na 5
Ewa
2021-12-31
Bardzo wygodne buty, jak na tak wysoki obcas. Pięknie wykończone szpileczki. Jestem zachwycona.
Ocena: 5 na 5
EWA
2021-12-23
Sugerowałam się opiniami przy zakupie, nie żałuję, świetne buty, pięknie wyglądają na nodze.
Ocena: 5 na 5
.Małgorzata
2021-12-14
Odlotowe szpilki, pięknie wysmuklają nogę. Nie odczuwam tak wysokiego obcasa, są naprawdę bardzo wygodne.
Ocena: 5 na 5
Luchowska
2021-11-07
Wspaniałe buty, niezwykle wygodne. Bardzo dobra jakość bucików, tak jak lubię.
Ocena: 5 na 5
Ela
2021-04-14
Super wygodne mimo ze wysokie wszystkie butki z hogla - a mam ich kilka par są bardzo wygodne i bardzo ladnie wyglądają
Ocena: 5 na 5
Małgorzata
2021-02-12
Zamawiajcie mniejszy rozmiar!!!
Buty piękne i wygodne. Zamówiłam 38 bo takie noszę. Te, które otrzymałam były zdecydowanoe za duże. Na podeszwie wytłoczona była 5 czyli niby 38. Musiałam odesłać.
Teraz zamówiłam 37 i czekam.
Ocena: 5 na 5
Maja
2020-12-29
Bard,o wygodne
Ocena: 5 na 5
Kasia
2020-10-04
Piękne, wygodne, eleganckie, bardzo kobiece ? szczerze polecam.
Dostawa ekspresowa?
Ocena: 5 na 5
Monika
2017-09-19
Buty założyłam pierwszy raz na wesele. Wytrzymałam całą noc, nie obcierały, nie cisnęły, co w moim przypadku nie zdarza się prawie nigdy. Warte swojej ceny. Polecam :)