Niezwykle lekka i ultrawytrzymała podeszwa. Zwiększa amortyzację, przyczepność i elastyczność.
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (11)
4.8/54.8 na 5
Ocena: 3 na 5
Anna
2022-02-10
Buty super ciepłe i wygodne
Ocena: 5 na 5
Sylwia
2022-01-22
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 5 na 5
Ola
2022-01-11
Śliczne , wygodne !!
Ocena: 5 na 5
Edyta
2021-12-16
Doskonale
Ocena: 5 na 5
Bałanka
2021-12-07
Mam wysokie podbicie, wymieniłam na nr większe, szkoda bo te pierwsze kupiłam na backweekend. Same buty super, wygodne, obcas nie powoduje że wyglądają kapciowato
Ocena: 5 na 5
Bernarda
2021-12-07
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 5 na 5
krystyna
2021-09-06
Piękny kolor, wygodne, cieplutkie, czego chcieć więcej. Cieszę się, że trafiłam na te buty. Drogie, ale warte swojej ceny. Cudne.
Ocena: 5 na 5
Joanna
2020-12-26
Buty super, wąskie, bardzo porządnie wykonane. Jest tylko jeden problem: podajcie złą rozmiarówkę. 6 US to nasze 36 a nie 37. Czyli zaniżona o jeden rozmiar.
Ocena: 5 na 5
Monika
2020-12-15
Buty rewelacja. Bardzo, ale to naprawdę bardzo wygodne i do tego ciepłe. Bardzo trwałe, generalnie warte swojej ceny. W moim przypadku potrzebowałam rozmiar większe niż kupuję buty innych marek. Polecam!
Ocena: 5 na 5
Klientka
2020-11-12
Dołączam się do pozytywnych opinii. Od kilku lat jednymi z najlepszych butów na zimę są dla mnie uggi. Ciepłe, miękkie, wygodne. W tym modelu jeszcze całkiem zgrabnie wyglądają. Rozmiar standardowy, mimo że na początku wydają się krótkie, ale zaraz dopasowują się do stopy. Wysokość wewnętrznej koturny ok 6cm, ale w ogóle stopa tego nie czuje. Polecam, jeśli ktoś pragnie na zimę ciepła i wygody dla swoich nóg.