Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (1)
3/53 na 5
Ocena: 3 na 5
Aleksandra
2020-11-16
Śniegowce wydają się być ciepłe i są z materiału, który wygląda na wodoodporny. Niestety na nodze nie prezentują się najlepiej, są dość szerokie i optycznie powiększają stopy. Kolor to nie czerń tylko ciemny granat. Noszę rozmiar 37, tu wskazano mi 38 i w sumie byłby ok ale myślę, że 37,5 byłby idealny. Odesłałam.