Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (5)
4.2/54.2 na 5
Ocena: 1 na 5
małgorzata
2023-10-11
Jak mogę ocenić produkt którego do dnia dzisiejszego nie otrzymałam
Ocena: 5 na 5
Agnieszka
2023-10-11
Ocena: 5 na 5
Anna
2023-03-14
za duże i za szerokie
Ocena: 5 na 5
Sushi
2022-12-13
Zamówiłam rozmiar 41 bo taki noszę, i z łatwością ubrał je mój mąż (r.43). tak poza tym są mega ciepłe i wygodne
Ocena: 5 na 5
bouvi
2022-12-08
Generalnie bardzo fajne i wygodne, choc moim zdaniem rozmiarowka troche zanizona, ale....niezbyt ladnie, wg mojej oceny, wyglada ten srebrny sznurek-sznurówka, jest duzo bardziej rzucajacy sie w oczy niz na zdjeciach.