Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (2)
4.5/54.5 na 5
Ocena: 5 na 5
Aleksandra
2025-11-27
Bardzo wygodne i ladne
Ocena: 4 na 5
Alicja
2025-06-25
Buty są ogólnie piękne i wygodne. Bardzo zgrabne. Idealna biel podeszwy, wierzchu buta i sznurówek. Zwracam z przykrością - chłopak zwrócił uwagę, ze na zgięciu buty mocno "łamią" się przy chodzeniu. Są w tym miejscu za wysokie/szerokie. Obawiam sie, że skóra w tym miejscu szybko pęknie.