Pozwala likwidować skutki pocenia latem i zapewnić odpowiednią temperaturę zimą. Wszystko to zasługa specjalnej konstrukcji górnej części podeszwy i wkładki oraz systemowi kilkuset mikrozbiorniczków. Tylko 30% powierzchni stopy ma bezpośredni kontakt z wkładką, 70% powierzchni stopy pozostaje zawieszone w powietrzu.
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (6)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Alex
2020-09-12
Sneakersy piekne, skóra miękka, bardzo zgrabnie wygladaja na stopie. Ja niestety musze zwrocic bo rozmiar 39 na styk, poza tym mam szersza stope. Ogolnie bardzo polecam, warte swojej ceny
Ocena: 5 na 5
Anna
2020-06-29
Cieszę się, że nie zasugerowałam się opiniami aby brać rozmiar wieksze. Nosze 39 i okazały się dobre. Według mnie rozmiarówka standardowa - a nie należę do osób ze szczupłą stopą. Buty są smukłe ale nie bardzo wąskie. Panie z bardzo szeroką stopą mogą brać rozmiar wieksze. Na żywo wyglądają pięknie, lekkie i wygodne.
Ocena: 5 na 5
Mona
2020-06-16
Dosyć wąskie, więc najlepiej brać 0.5 r większe. Poza tym jak na sneakersy to bardzo zgrabne i wygodne.
Buty kupiłam gdyż Caprice ma połówki numeracji. Rozmiar 38,5
dla mojej stopy 247 mm idealny.Jednak są bardzo wąskie pomimo oznaczenia tęgości G. W caprice zawsze takie kupuję i pasują. Buty leciutkie. Z żalem oddaję.
Ocena: 5 na 5
As
2020-05-09
Są tak delikatne, lekkie, piękne. Delikatnie lśnią, nie ma się nad czym zastanawiać tylko brać:)