Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (14)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Katarzyna
2023-10-11
Przyjemne w noszeniu, dobrze wyprofilowana cholewka. Bardzo dobrze wykonane a rozmiar jest zgodny z opisem. Świetnie wykończone, jakość fenomenalna. Bardzo dobrze dopasowane, polecam każdemu.
Ocena: 5 na 5
Beata
2023-10-10
To był strzał w dziesiątkę - wygodne i lekkie. Bardzo dobrej jakości podeszwa.
Ocena: 5 na 5
Marzena
2022-06-04
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 5 na 5
Lidia
2022-05-26
Przepiękne buty, wyglądają dokładnie tak, jak na zdjęciach. Bardzo wygodne buty, jak na tak wysoki obcas.
Ocena: 5 na 5
BK
2022-01-11
Noszę 36. Tutaj 37 są dobre. Wyglądają bardzo zgrabnie na nodze. Niestety, z obcasa schodzi farba. Odsyłam.
Ocena: 5 na 5
Alicja
2022-01-06
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 5 na 5
Acia
2021-10-02
Buty piękne ale strasznie obcierają palce
Ocena: 5 na 5
Agata
2021-09-04
Stabilne, dobrze wykonane buty. To była dobra decyzja. Świetne buty, leżą idealnie.
Ocena: 5 na 5
Sylwia
2021-08-15
Cudowne buty - zgrabne i lekkie. Dobre wykonanie, szwy i przeszycia są równe.
Ocena: 5 na 5
Katarzyna
2021-07-22
Przyjemne w noszeniu, dobrze wyprofilowana cholewka. Bardzo dobrze wykonane a rozmiar jest zgodny z opisem.