Lekkie, wygodne i dostosowujące się do stopy tworzywo. Jest odporne na bakterie, nie pochłania zapachu i można je poddać recyklingowi.
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (14)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Beti
2020-05-20
Bardzo wygodne, lekkie.
Ocena: 5 na 5
Śliwka Węgierka
2020-04-24
Uwielbiam te buty. Mam je dobrych parę lat. Świetne do eleganckich stylizacji, ale także na codzień. Idealne na spacery nad morzem, czy jeziorem - wchodzę w butach do wody, a po wyjściu chwila i są suche.
Polecam!
Ocena: 5 na 5
Magda
2019-08-05
Super leciutkie, miękkie, wygodne do latania, zgrabne ładnie wyglądają na stopie, stopa 26cm zazwyczaj 40,5-41, tu 41,5 są ok.
Ocena: 5 na 5
BłyskG
2019-06-10
Genialne buty na lato! Mięciutkie, lekkie, bardzo wygodne, nie poci się w nich stopa i do tego są eleganckie, więc nadają się i do sukienki i miejskich stylizacji oraz na wyjazd wakacyjny.
Ocena: 5 na 5
Anhan
2019-05-23
Bardzo wygodne, dobrze się trzymają na nodze. Noszę rozmiar 37 zamówiłam 37,5 i są idealne. Dostawa bezproblemowa.
Ocena: 5 na 5
Patrycja
2019-04-30
Buty fantastyczne! Uwielbiam crocsy. Najwygodniejsze buty na lato ever!
Poprzednie crocsy, z innego modelu, noszę z przyjemnością już 5 lat.
Kolejne crocsy to była kwestia czasu :) mam nadzieję, że ten model również będzie się dobrze nosił. Rozmiar 39,5 odpowiada standardowej 40 - stce.
Szczerze polecam.
Ocena: 5 na 5
Ewelina
2019-04-26
Super wygodne sandałki a do tego są naprawdę ładne. Dzisiaj miałam je pierwszy raz na spacerze, 28 stopni, stopy się nie pocily, buty mnie nie obtarły. Czułam się jakbym chodziła na poduszeczkach, buty są fajnie miekkie :) rozmiarówka ok.
Ocena: 5 na 5
Ania
2019-04-17
Buty super, polecam, brac swoj rozmiar!
Ocena: 5 na 5
Misia
2019-04-12
Buty bardzo wygodne i zgrabne. Polecam brać swój rozmiar. Nosze 39,5 i taki tez zamówiłam. Są idealne.
Ocena: 5 na 5
Anna
2019-03-20
Buty są REWELACYJNE!!! Mam wąską stopę, a te są idealne, chodzi się bardzo miękko i niesamowicie wygodnie. Noszę rozmiar 38 i zamówiłam 38,5.