Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (25)
4.8/54.8 na 5
Ocena: 5 na 5
Sylwia
2023-10-11
Piękne buty.
Ocena: 5 na 5
Agnieszka
2022-05-31
Z pełnym przekonaniem polecam ze względu na jakość materiałów i wykonanie. Zgrabne, wygodne, ładne. Bardzo cieszę się z zakupu..
Ocena: 5 na 5
Ewa
2022-04-17
Buciki bardzo ładnie wykonane, eleganckie i wygodne. Polecam
Ocena: 5 na 5
Nina
2022-03-30
Piękne i bardzo wygodne. Super buty. Buty pięknie zrobione, super wyglądają.
Ocena: 5 na 5
Paulina
2022-03-27
Buty są bardzo wygodne, na nodze prezentują się znakomicie. Polecam. Bardzo wysoka jakość obuwia, pięknie wykończone w każdym miejscu.
Ocena: 5 na 5
Katarzyna
2022-03-26
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 5 na 5
Aleksandra
2022-03-19
Za jakość, wygląd i wygodę maksymalna ocena!
Ocena: 5 na 5
Rafał
2022-02-13
Wykonanie i materiały piękne, najwyższej jakości. U mnie wygoda zawsze na pierwszym miejscu! Buty są super!
Ocena: 5 na 5
Małgo
2022-02-06
Buty eleganckie, rozmiar zawyżony. Nosze 38, zamówiłam takie i musiałam odesłać. 37 jest dobre, nieco uwierają, ale to specyfika lakierowanych butów (zawsze tak mam). Minusem jest to, że do mniejszego rodzaju butów nie otrzymałam zapasowych fleków.