Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (3)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Alicja
2021-09-09
Przepiękne są !
Ocena: 5 na 5
Ella
2021-03-22
Piękniejsze niż na zdjęciu. Rozmiar idealny. Cholewki jednak na raczej szczupłe nogi. Ale generalnie bardzo porządnie wykonane. Polecam.
Ocena: 5 na 5
Kri
2020-11-13
Buty wspaniałe, pięknie wykonane,
wyglądają świetnie.
Cholewka dość szeroko, można włożyć rurki do środka lub do rajstop - nie opinają nogi.
Wzięłam 39 choć noszę przeważnie 38/39, ale są dobre, lekki luz do skarpety, bo nie mają ocieplenia.
E-obuwie to przyjemność zakupów,
bardzo szybko i sprawnie, to już mój trzeci zakup tutaj, zawsze wszystko się zgadza, polecam!!!