Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (3)
4/54 na 5
Ocena: 3 na 5
Anna
2024-06-26
Ładne buty, super kolor, lekkie i wygodne ale przyklejają się do każdej powierzchni płaskiej na zasadzie przyssawki, a przy odrywaniu wydają dźwięk, który jest uciążliwy zarówno dla noszącego jak i otoczenia. Buty fajne ale nie da się w nich chodzić ???? nie chodzi już tylko o dźwięk ale o to, że musisz odklejac but od kafelka - w każdym sklepie, domu z panelami i kafelkami na podłodze będzie to problemem. Być może zależy to od wagi lub mi trafił się taki egzemplarz ????
Ocena: 4 na 5
Iza
2024-06-26
ładne i dobrze wykonane ale jak dla mnie za twarda podeszwa