Materiał zewnętrzny:Tworzywo syntetyczne, Materiał tekstylny
Materiał podeszwy:Tworzywo syntetyczne
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (4)
3/53 na 5
Ocena: 2 na 5
Sylwia
2023-10-11
Noszę rozmiar 38 i mam szczupła stopę. Te Japonki cisną przy chodzeniu a przód robi się wypukły przy zgięciu stopy . Jedt to bardzo niekomfortowe podczas chodzenia .
Ocena: 5 na 5
Grazyna
2022-02-17
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 3 na 5
Justyna
2021-09-25
Niestety są bardzo wąskie. Nawet dla osoby o mniejszym rozmiarze nogi nie leżą idealnie. Na pewno są piękne
Ocena: 2 na 5
Sylwia
2021-07-22
Noszę rozmiar 38 i mam szczupła stopę. Te Japonki cisną przy chodzeniu a przód robi się wypukły przy zgięciu stopy . Jest to bardzo niekomfortowe podczas chodzenia .