Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (5)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Anna
2024-09-12
Piękne ????
Ocena: 5 na 5
Anna
2024-07-02
Ocena: 5 na 5
Edyta
2024-06-14
Japonki jak zwykle super wygodne i wyjątkowo piękne kolory.
Ocena: 5 na 5
Monika
2024-04-25
Japoneczki piękne i świetnej jakości, polecam
Ocena: 5 na 5
Felicja
2024-03-07
Jakość, jak to z Ipanemy ... zawsze jestem zadowolona ... wygląd wedle życzenia ... a użyteczność okaże się dopiero latem na gorących wakacjach. Rozmiar bardzo trafiony. Polecam.