Zawiera nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego:Nie
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (17)
4.5/54.5 na 5
Ocena: 5 na 5
Aleksandra
2022-05-09
Wspaniałe buty - ładne i na pewno bardzo praktyczne. Niestety musiałam je zwrócić, ponieważ otwór jest bardzo wąski i nie mogłam założyć ich na nogi :(
Ocena: 5 na 5
Monika
2022-02-19
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 5 na 5
MONIKA
2022-02-12
Te buty nic nie ważą! Poezja wygodnego noszenia .Dla mnie idealne. Jednak jest bardzo niskie podbicie. Ja mam bardzo szczupłą nogę i nie mam problemu z zakładaniem, natomiast moja córka, która nosi zazwyczaj ten sam rozmiar i ma nieco wyższe podbicie ma już problem z założeniem.
Ocena: 5 na 5
Wioletta
2022-01-07
Jakość warta tej ceny! Wielki brawa za wygodę! Noszę już kilka dni i jestem zachwycona.
Ocena: 5 na 5
Dominika
2021-12-24
Klient ocenił produkt: Doskonale
Ocena: 4 na 5
Dominika
2021-12-16
Buty ladne, wygodne i solidnie wykonane. Natomiast bardzo ciezko je zalozyc - juz mialam odeslac ale stwierdzilam, ze sie pomecze. Nie mam wysokiego podbica a mimo to byl problem z zalozeniem. Przy ponownym zalozeniu bylo juz lepiej, wiec pewnie troche sie poluzuja.
Ocena: 4 na 5
Anna
2021-12-09
Klient ocenił produkt: Dobrze
Ocena: 2 na 5
Monika
2021-12-08
Buciki ładne ale mają tak wąską górną część, że nie da się ich założyć…
Nie ma żadnego zamka. Szkoda… odesłane.
Ocena: 3 na 5
Jolanta
2021-12-02
bardzo wąskie w kostce - muszę je niestety zwrócić.
Jakość i wygląd OK
Ocena: 5 na 5
Natalia
2021-12-02
U mnie wygoda ponad wszystko! Jest super! Pięknie zrobione, super wyglądają.