100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Ocieplenie
Rozmiar obuwia
Rozmiar
Produkty: 256
Wybrane filtry (1)

Trapery, które wyglądem przypominają trampki

Są takie marki, których być może nie rozpoznasz po ich nazwie, ale z pewnością rozpoznasz je po charakterystycznych produktach, które oferują. Jedną z nich jest zdecydowanie francuska marka Palladium, której flagowym produktem są materiałowe buty o podeszwie i fasonie traperów. Marka zbudowała swoje imperium w oparciu o jedną sylwetkę buta, ale w wielu wariantach kolorystycznych i o różnych wysokościach.

W ofercie brandu Palladium, dostępnego w eobuwie, znajdziesz buty damskie, męskie, ale też dziecięce. Możesz więc całą swoją rodzinę wyposażyć w solidne trapery, ale też oryginalne trampki lub nawet klapki czy sandały. Marka, mimo odwoływań do swojego dziedzictwa, reaguje na bieżące trendy, co pozwala na znalezienie butów podkreślających indywidualność każdego z nas.

Buty nie do zdarcia wprost z Legii Cudzoziemskiej

Firma Palladium powstała w 1920 roku i to – co ciekawe – nie w celu produkowania obuwia. Miała ona bowiem wytwarzać opony dla szybko rozwijającej się w tamtych czasach branży lotniczej. Opony te były wytwarzane z przekładanych na przemian warstw: wulkanizowanej gumy oraz płótna. Palladium szybko zdobyło monopol w tej dziedzinie. Po II wojnie światowej, jako że zapotrzebowanie na samoloty spadło, marka zmieniła swój profil – zaczęła produkować obuwie, które miało nawiązywać do wytwarzanych wcześniej opon, czyli być: ,,nie do zdarcia”. W 1947 roku powstał ikoniczny dziś model Pampa, który był noszony przez wojska Legii Cudzoziemskiej i to w najbardziej ekstremalnych warunkach. Trudno o lepszą reklamę wytrzymałych butów, prawda?