Zapisz się na powiadomienie. Poinformujemy Cię, gdy ponownie pojawi się w sprzedaży.
Cena produktu wskazana na stronie eobuwie.pl jest obowiązująca i może róźnić się od ceny nadrukowanej na opakowaniu.
Informacje o produkcie
Opinie (12)
Informacje o produkcie
Opis produktu
Trzewiki damskie marki Clara Barson to idealne połączenie stylu i wygody! Te brązowe buty, wykonane z trwałych materiałów syntetycznych, doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Wysoka cholewka zapewnia dodatkowe wsparcie dla stopy, a zapinanie na suwak umożliwia szybkie i wygodne zakładanie. Obcas na słupku gwarantuje stabilność i elegancję, podkreślając casualowy charakter trzewików. To doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie modny wygląd i komfort na co dzień. Odkryj trzewiki Clara Barson i ciesz się ich wyjątkowym stylem!
Zawiera nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego:Nie
Informacje o producencie
Producent:MODIVO.EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres:Strefowa 6, 59-101 Polkowice, Polska
Kontakt:modivo@modivo.eu
Nazwa dystrybutora:MODIVO.EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres dystrybutora:Strefowa 6, 59-101 Polkowice, Polska
Kontakt do dystrybutora:modivo@modivo.eu
Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (12)
4.8/54.8 na 5
Ocena: 5 na 5
Marzena
2025-12-11
Ocena: 4 na 5
Karolina
2025-12-08
Bardzo szybka dostawa, buty ogólnie ładne i wygodne, muszę jednak odesłać ponieważ prawy but jest znacznie większy i szerszy od lewego zapewne ten but byl mierzony w sklepie przez klientów
Ocena: 5 na 5
ANNA
2025-12-01
Wygodne i eleganckie????️
Ocena: 4 na 5
Monika
2025-11-15
Ocena: 5 na 5
Małgorzata
2025-11-04
Polecam Trzewiki Clary Barson ..są bardzo wygodne i eleganckie ????️
Ocena: 5 na 5
Małgorzata
2025-10-27
Ocena: 5 na 5
Amanda
2025-10-11
Bardzo ładne i wygodne
I szybka wysyłka ????
Ocena: 5 na 5
Renata
2024-11-21
Ocena: 5 na 5
Małgorzata
2024-10-29
Ocena: 5 na 5
Izabela
2024-10-21
Na moją szczupłą stopę ten rozmiar co zawsze kupuję, czyli 37 za duże.