Produkty: 238
Pokaż identyfikator wersji

Dlaczego warto postawić na New Balance dla dziecka?

Większość firm produkujących obuwie dla dorosłych posiada również ofertę dla dzieci. Tak samo jest z New Balance. Marka stała się kultową częścią w garderobach u najmłodszych, mimo iż to najbardziej wymagający klienci. Jednak jakość i wartość, jaką przekazuje swoim klientom, sprawia, że Ci bardzo chętnie korzystają z jej obuwia. Buty New Balance dziecięce to propozycje nie tylko klasyczne i stonowane, ale również w żywych, soczystych oraz pięknych barwach. Producent w swoich wyrobach odpowiednio wyprofilował podeszwę i użył samych zdrowych materiałów, aby każde dziecko miało poczucie komfortu. Dodatkowo firma przeznacza bardzo dużo czasu i pieniędzy na ciągłe ulepszanie obuwia poprzez badania laboratoryjne.

Wygodne buty New Balance, które twoje dziecko pokocha

New Balance dziecięce to niezwykła propozycja dla każdych małych stóp. W kolekcji znajdują się buty funkcjonalne oraz sprawdzające się w codziennych harcach. Dodatkowo wybierać można spośród wiązania na sznurówki lub zapinania na rzepy – pojedyncze lub podwójne. Zastosowana, specjalnie zaprojektowana wyściółka butów pozwala na cyrkulacje powietrza, a podeszwa gwarantuje przyczepność na każdym gruncie, zapewniając bezpieczeństwo i stabilizację. Oprócz sportowych butów oferta zawiera kapcie oraz sandałki dziecięce New Balance, które są wyrobem równie komfortowym i bezpiecznym jak sneakersy.

Jakie New Balance wybrać dla dziecka?

Dla dziecka najlepiej wybierać buty dostosowane do okazji i własnych upodobań. New Balance sandałki dziecięce nadawać się będą na letnie spacery oraz imprezy lub zabawy na podwórku w cieple dni. Natomiast jesienną lub wiosenną porą można dopasować bardziej sportowe obuwie. Ciekawe kolory, jakie oferuje firma, pozwolą na stylistyczne łączenia zarówno z ubraniami codziennymi jak i bardziej formalnymi, jak wesela lub święta. Dodatkowo buty te posiadają szeroką ofertę dopasowaną do wielkości stopy. New Balance rozmiarówka dziecięca zachęca do noszenia obuwia nie tylko przez najmłodszych, ale również przez nastolatków i dorosłych.

New balance dziecięce – najczęściej zadawane pytania

Jak wybrać rozmiar new balance ?

Rozmiar New Balance należy wybierać poprzez tabelę udostępnioną na stronie producenta. Wcześniej mierząc stopę dziecka, obrysowaną na kartce papieru. Przed kupieniem dodając 0,5 cm do pomiaru.

New balance jak zrobić zwrot ?

Zwroty New Balance są łatwe i szybkie. Nieodpowiednie buty pakuje się w paczkę, dobrze je zabezpieczając. Następnie nakleja się naklejkę, wydrukowaną wcześniej ze strony lub dołączonej do przesyłki z tym samym obuwiem. Kolejno pozostaje tylko zgłoszenie się do kuriera lub doręczenie do miejsca wskazanego wcześniej przez zamawiającego. Warto dodać, że zwroty są darmowe, dlatego kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów.

Jak prać new balance ?

New Balance można prać w pralce, jednak wcześniej rozkładając poszczególne elementy buta. Należy wyciągnąć sznurówki oraz wkładki, po czym umieścić w worku na bieliznę i w bębnie. Następnie ustawić urządzenie na najniższą temperaturę i obroty wirowania. Suszyć w suchym i zacienionym miejscu.