100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Licencja
Rozmiar
Wykonanie
Produkty: 97
Wybrane filtry (1)

Niezawodne walizki i torby Samsonite

Samsonite to marka z wieloletnią tradycją, której misją jest dostarczenie klientom wysokiej jakości toreb i walizek podróżnych. Bagaż Samsonite został zaprojektowany tak, aby był wytrzymały, poręczny, lekki, a przy tym elegancki. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i przydatnych funkcji, produkty marki Samsonite to idealny wybór na każdą podróż.

W sklepie internetowy eobuwie.pl znajdziesz twarde i materiałowe walizki Samsonite w różnych rozmiarach – od małych walizek kabinowych, przez torby podróżne, aż do duże bagaże na kółkach. Produkty te wykonane są z odpornego na zarysowania tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu posłużą Ci przez długie lata. Walizki Samsonite wyposażone są w zamek szyfrowy gwarantujący bezpieczeństwo bagażu podczas podróży. W bogatej ofercie produktów Samsonite znajdziesz także wytrzymałe plecaki i torby na laptopa, kolorowe walizki dla dzieci, a także skórzane portfele Samsonite.

Historia marki Samsonite

Samsonite to jedna z pierwszych marek, jaka powstała na rynku podróżniczym i od ponad 110 lat dostarcza produkty najwyższej jakości. Jej nazwa pochodzi od biblijnej postaci Samsona, który utożsamiany jest z odpornością i niebywałą siłą. Historia brandu sięga 1910 roku, kiedy to pochodzący z Polski emigranci bracia Shwayder wprowadzają na rynek amerykański pierwszy kufer podróżniczy. Dzięki zwiększającej się popularności na wyjazdy zagraniczne firma zaczyna rozwijać się w zawrotnym tempie. Do lat 40. XX wieku Samsonite produkuje klasyczne, drewniane kufry. Innowacja pojawia się w roku 1941, kiedy to na rynek wchodzi pierwsza walizka wykonana z materiału przypominającego skórę. Jej zwężający się ku górze kształt wkrótce staje się klasykiem w branży. Przełom następuje w 1974 roku, gdy do sprzedaży trafia pierwsza walizka kabinowa Samsonite na kółkach. Do dzisiaj jednym z bestsellerów marki pozostaje walizka Cosmolite zrobiona z materiału zapewniającego lekkość przy jednoczesnej, bardzo solidnej konstrukcji.

Samsonite – najczęściej zadawane pytania

Walizka kabinowa Samsonite czy plecak Samsonite? Co wybrać?

Wybierając się w podróż samolotem warto sprawdzić, jaki rodzaj i rozmiar bagażu dopuszcza dana linia lotnicza. Walizki kabinowe Samsonite to najlepszy wybór na kilkudniowy wyjazd. Są lekkie, pojemne i dostosowane do wymagań przewoźników. Jeśli na pokład możesz zabrać tylko jeden bagaż podręczny, o wymiarach mniejszych niż walizka kabinowa, postaw na wygodny plecak Samsonite, który pomieści wszystkie niezbędne rzeczy na weekendową podróż. Plecak posiada także dodatkową przegrodę, do której spakujesz laptopa.

Jak ustawić kod w walizce Samsonite?

Fabryczna kombinacja szyfru zamka to 0-0-0, ale możesz go zmienić na własny kod. Zamki szyfrowe różnią się od siebie w zależności od typu walizki, ale zazwyczaj czynności, które należy wykonać, aby ustawić własny kod są bardzo podobne. Aby ustawić nowy szyfr w walizce Samsonite należy:

  • Otworzyć walizkę, przesuwając lub naciskając przycisk TSA.
  • Jeśli na zamku szyfrowym znajduje się malutki przycisk, wciśnij go długopisem. Jeśli nie ma takiego przycisku, przesuń przycisk służący do otwierania walizki w kierunku szyfru i przytrzymaj.
  • Wprowadź nowy kod.
  • Potwierdź wprowadzony kod naciskając lub przesuwając przycisk służący do otwierania walizki (opcja przy wciśniętym małym przycisku), lub zwolnij przycisk, który trzymasz (opcja 2).
  • Twój nowy szyfr jest już ustawiony.