Produkty: 345
Pokaż identyfikator wersji

Emporio Armani – oryginalność sama w sobie

Nic tak nie podkreśla stylizacji, jak oryginalne, markowe dodatki i wysokiej jakości obuwie. Szukasz akcesorium lub butów, które staną na wysokości tego zadania? Sprawdź produkty w ofercie Emporio Armani – ekskluzywnej marki stworzonej przez legendarnego projektanta. Wśród nich znajdziesz ikoniczne już zegarki Emporio Armani, które łączą w sobie najwyższą precyzję wykonania i design z charakterystyczną, włoską finezją. W eobuwie znajdziesz zarówno te na skórzanym pasku, jak i stalowej bransolecie.

Marka ma swojej ofercie również wiele modnych torebek, sygnowanych logiem Emporio Armani. Każda z nich pozwoli Ci na wpisanie się we wszechobecny trend na logomanię. Jeśli jednak wolisz subtelniejsze akcenty, zdecyduj się na jeden z świetnej jakości szali. Poszukujesz markowych butów o ponadczasowej jakości wykonania, ale zgodnych z obowiązującymi trendami? Również i w tej kwestii sprawdzą się buty Emporio Armani – damskie, męskie oraz oczywiście dziecięce.

Historia założyciela jednego z największych domów mody na świecie

Jego kreacje zna chyba każdy. Garnitury z jego metką nosił sam James Bond. Giorgio Armani, bo o nim mowa, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektantów mody na świecie, a jednocześnie założyciel marki sygnowanej jego własnym nazwiskiem. Choć miał on zostać lekarzem, co zaplanowali nawet jego rodzice, młody Giorgio od dzieciństwa wykazywał zainteresowanie raczej sztuką, kreatywnością i barwami, niż chęcią ratowania ludzkich żyć. Gdy w 1961 roku dostał propozycję pracy dorywczej w domu mody Nino Cerruti, rozsmakował się w tej branży na dobre.

Emporio Armani to jedna z topowych marek tego włoskiego projektanta. Określana jest jako ,,młodzieżowa linia Armaniego”, przeznaczona głównie dla młodszych dorosłych. Można ją zakupić w 140 sklepach na świecie (w tym na eobuwie!), co czyni ją z kolej największą dystrybucją marki Giorgio Armani. Co za tym idzie, jest też jedną z najdroższych linii wypuszczanych pod tym nazwiskiem.