100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Ocieplenie
Rozmiar obuwia
Rozmiar
Produkty: 183
Wybrane filtry (1)

Buty marki Camper, czyli jakie?

Sami twórcy marki twierdzą, że buty Camper ,,sprawdzą się na każdej życiowej drodze". Firma obuwnicza ma w swojej ofercie buty na każdy sezon, zaś klasyczne modele urozmaicane są coraz to oryginalniejszymi wzorami i fasonami, przy zachowaniu wysokiej jakości użytych materiałów. Marka od początku swojego istnienia skupiła się na tworzeniu butów dostosowanych do użytku ,,na co dzień".

Buty marki Camper cechuje więc swobodna elegancja, która dobrze odnajduje się na pograniczu świata trampek i butów wieczorowych. Pomysłowe fasony butów damskich, męskich i dziecięcych, sprawnie zacierają granicę między butami sportowymi a eleganckimi. Będą więc idealne jako buty do pracy (również tej biurowej, z określonym dress codem), ale też na co dzień – rodzinny spacer, zakupy czy wieczorne wyjście na miasto. Jeśli w butach cenisz sobie najbardziej uniwersalność i oryginalność, marka Camper to propozycja dla Ciebie.

Historia rodzinnej firmy o wieloletniej tradycji

Firma Camper została założona w 1975 roku przez Lorenzo Fluxa, który pochodził z rodziny o bogatej tradycji obuwniczej. Jego dziadek, Antonio w 1877 roku wybrał się w podróż z rodzinnej Majorki do Anglii. Tam udało mu się zaobserwować lokalnych szewców, którzy w swojej pracy wykorzystywali nowoczesne sprzęty oraz techniki pracy, rewolucyjne dla przemysłu obuwniczego na Majorce. Antonio powrócił więc w rodzinne strony, by rozwinąć rodzinny przemysł obuwniczy.

Założenie marki Camper przez jego wnuka było więc ukoronowaniem wieloletniej tradycji rodzinnej i pasji do tworzenia wysokiej jakości obuwia. Przez długi czas marka nie posiadała jednak własnych punktów dystrybucji. Dopiero w 1981 roku otworzyła pierwszy sklep – w Barcelonie. Był to pierwszy krok w stronę ogromnego sukcesu marki, który nastąpił później. Obecnie damskie i męskie buty Camper są dostępne na całym świecie, w ponad 300 sklepach firmowych.