30 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Rozmiar
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Licencja
Ocieplenie
Produkty: 220
Pokaż identyfikator wersji

Czym są buty bibi?

Buty Bibi to produkt globalnej marki oferujący fizjologiczne obuwie dziecięce. Firma powstała w Brazylii w 1949 roku i jej celem od początku była ekspansja na cały świat. Założenia zostały osiągnięte, gdyż obecnie z dwóch fabryk wyroby wysyłane są do 65 krajów na 5 kontynentach.

Bibi skupia się przede wszystkim na wygodzie najmłodszych oraz propagowaniu ich zdrowia fizycznego poprzez stosowanie nowych technologi. W sklepach internetowych jak eobuwie.com.pl produkty te można dostać w niskich cenach i licznych promocjach. Dodatkowo platforma oferuje ogromny wybór obuwia dla dzieci.

Buty bibi, czy warto kupić dla dziecka?

Buty Bibi dla dzieci są przeznaczone specjalnie dla małych stóp. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu, obuwie to nie naraża najmłodszych na uszkodzenia czy zniekształcenia w obrębie nóżek, a nawet jest bezpieczne dla całego szkieletu. Produkty te są komfortowe w noszeniu oraz wykonane z najlepszych materiałów co zapobiega obtarciom i powstawaniu pęcherzy.

Firma zadbała również o gust dzieci, wytwarzając modele różnokolorowe, a także fasony zapinane na rzepy lub wiązane. Dodatkowo przedsiębiorstwo w swoich butach stosuje innowacyjną technologię jaką są wkładki Fisioflex zapewniające pochłanianie potu poprzez perforacje ułatwiające wentylację oraz obróbkę antybakteryjną. Dzięki temu dzieci odczuwają, jak by chodziły boso.

Które buty bibi będą najlepszym wyborem?

Najlepszym wyborem będzie obuwie dostosowane do potrzeb dziecka. Na letnie codzienne dni warto zaopatrzyć się w sandałki lub trampki, natomiast na chłodniejsze naturalnym jest kupienie tych ocieplanych. Wybierając się na formalne imprezy, można dopasować oryginalne balerinki, a idąc na sanki ubrać kozaczki. Innym zakupem są buty Bibi dla niemowlaka, które to są lekkie oraz elastyczne, a także wykonane z najlepszej jakości miękkiej skóry, by pozwolić stopom na swobodę i oddychanie. Produkty tej marki dodatkowo nie posiadają toksycznych substancji (ocenianych jako szkodliwe dla środowiska i zdrowia), kontrolowanych przez międzynarodowe prawo, dlatego też każdy model będzie najlepszym wyborem.

Buty Bibi – najczęściej zadawane pytania

Jaki rozmiar butów bibi wybrać ?

Aby wybrać odpowiedni rozmiar butów Bibi, należy zmierzyć obrysowaną na kartce stopę dziecka od końca palców do pięty. Następnie dodać około 0,5 cm i zsumować całość. Dalszy krok to sprawdzenie na stronie tabeli z rozmiarami i zastosowanie odpowiedniego, właściwego buta.

Czy buty bibi są dobre na zimę ?

Buty Bibi są świetnym wyborem na zimę, gdyż zostały wyprodukowane z najlepszych materiałów. Ich ocieplany środek oraz gruby spód zapewnią ciepło bez efektu przegrzania. Dodatkowo świetnie wyprofilowane wnętrze i antypoślizgowe podeszwy dadzą gwarancję bezpieczeństwa i komfortu malucha.

Czy buty bibi są wygodne ?

Buty Bibi to jedne z najwygodniejszych butów wyprodukowanych z przeznaczeniem dla najmłodszych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologi produkty te dopasowane zostały do kształtu stóp dziecka. Perforacje oraz wkładka Fisioflex zainstalowane w obuwiu wspomagają właściwe ułożenie stopy oraz zapobiegają poceniu, a materiały użyte do produkcji dadzą poczucie stabilności i wygody.