100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły

Smartwatch Amazfit to nowoczesny zegarek dla miłośników innowacyjnych technologii

Z uznaniem za najlepszy produkt w 2020 roku w Chinach, Rosji i Niemczech, marka Amazfit stale poszerza swój asortyment smartwatchy i produkuje coraz to nowe inteligentne zegarki dla najbardziej wymagających klientów. W eobuwie.pl znajdziesz wysokiej jakości zaawansowane technologicznie smartwatche Amazfit damskie i męskie. Zegarki Amazfit stanowią uzupełnienie garderoby zarówno codziennej jak i sportowej. Dzięki zdywersyfikowanym parametrom i przeznaczeniu, znajdą zastosowanie u osób o różnych potrzebach.

Smartwatche Amazfit są wyposażone w wiele trybów sportowych niezbędnych do wspomagania sportowców podczas treningu. Poza podstawowymi funkcjami takimi jak budzik, dotykowy ekran, funkcja bluetooth, prognoza pogody czy połączenie ze smartfonem, zegarki Amazfit pozwalają też na monitoring snu, pomiar tętna oraz wielu aktywności sportowych. Ważną dla użytkowników funkcją jest wbudowany GPS, który przydaje się zwłaszcza osobom uprawiającym biegi.

Historia marki Amazfit

Marka Amazfit powstała w 2015 roku z powołania chińskiej firmy Huami Technology, będącej sub-marką XIAOMI i dziś jest rozpoznawalna jako jeden z najlepszych producentów smartwatchy i smartbandów. Amazfit specjalizuje się w produkcji inteligentnych zegarków o zaawansowanych funkcjach i wysokiej jakości wykonania. Smartwatche Amazfit cechują się eleganckim wzornictwem i innowacyjnymi technologiami monitującymi dane biometryczne.

Nazwa marki odnosi się do cech, którymi kierują się producenci – amazing (z ang. niesamowity) czyli „amaz” oraz „fit” (z ang. wysportowany/w dobrej formie). Zegarki Amazfit nie raz zostały docenione przez ważne instytucje. Marka otrzymała m.in. nagrody German iF Industrial Design Award i Red Dot Design Award. Aktualnie produkty Amazfit są dostępne w ponad siedemdziesięciu krajach na świecie w tym w USA, Japonii i Niemczech, a 2020 roku ich największy udział przypadał na rynki włoski i hiszpański.