Produkty: 15
Pokaż identyfikator wersji

Buty sznurowane dla dzieci – trampki

Nauka wiązania butów to jedno z największych wyzwań stojących przed dzieckiem i pierwszy krok ku samodzielności. Opanowanie tej umiejętności to powód do dumy nie tylko dla samego malucha, ale też i dla rodziców, którzy wiedzą, że ich pociecha sama będzie w stanie założyć ulubione buty. Jeśli więc Twoje dziecko potrafi już samodzielnie sznurować obuwie, sprawdź szeroki wybór takich modeli na eobuwie. Znajdziesz tu m.in. trampki dziecięce – np. marki Converse czy Vans – które zapewnią Twojej pociesze wygodę podczas zabaw lub podejmowania codziennych wyzwań. Trampki dziewczęce to świetne buty do chodzenia po szkole – są lekkie i przewiewne, a do tego zawsze modne! Niezależnie od wieku Twojej córki – czy dopiero stawia pierwsze kroki w szkole lub jest już nastolatką – szeroki wybór trampek dla dzieci zadowoli nawet najbardziej wybredną miłośniczkę trendów.

Sneakersy dziecięce – odpowiedź na panującą modę

Jeśli śledzisz obecne trendy, to na pewno wiesz, że jednym z najmodniejszych w ostatnich sezonach fasonów w „dorosłej” modzie są sneakersy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by mogła w nich chodzić również Twoja pociecha! Poza tym, że będą to doskonałe buty na WF – dzięki temu, że są sznurowane, dają możliwość właściwego dopasowania do stopy – dobrze wyglądają także na co dzień. Sneakersy dziewczęce można założyć i do spodni, i do sukienki – jest to uniwersalne i praktyczne obuwie.

Znany jest Ci trend „ugly shoes”? Te modne modele mają swoje odpowiedniki również w dziecięcych rozmiarach! To obowiązkowy element szafy każdej młodej miłośniczki trendów. Twoja pociecha woli minimalizm? Buty i w takim stylu bez problemu znajdziecie w eobuwie! Pamiętaj, by ostateczną decyzję co do fasonu zostawić dziecku, żeby mogła cieszyć się upragnionymi butami.