Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (10)
4.6/54.6 na 5
Ocena: 5 na 5
Dominika
2024-04-11
Na początku są dosyć sztywne ale szybko się szybko układają. Całą zimę w nich przechodziłam a teraz wypróbowane na górskie przechadzki. Idealne na śnieg, błoto i wszystkie inne opcje. Jedyne co wymieniłam wkładkę na grubszą na zimę.
Ocena: 5 na 5
Patrycja
2024-02-08
Ocena: 5 na 5
Kamila
2023-12-19
Ocena: 4 na 5
Joanna
2023-12-14
Ocena: 5 na 5
Mat
2023-12-05
Ocena: 5 na 5
Mikołaj
2023-11-30
Piękna skóra, dobre wykończenie. Klasyczny wygląd. CIepłe, wygodne, lekko mniejsze.
Ocena: 5 na 5
Wojciech
2023-11-30
Ocena: 5 na 5
architekt wnętrz szczecin
2023-11-15
Ocena: 5 na 5
Marek
2022-06-03
Materiał pierwsza klasa. Z chęcią kupię jeszcze inne kolory. Wysoki obcas, a jednocześnie bardzo wygodne.
Buty są naprawdę świetne! Polecam, chodzi się wygodnie, nogi się nie pocą, elegancki wygląd.
Ocena: 2 na 5
Agnieszka
2022-03-26
39 małe , około 24.5cm długość, buty szerokie, raczej takie męskie