Buty są bardzo wygodne, na nodze prezentują się znakomicie. Polecam. Noszę już kilka dni i z czystym sumieniem polecam ze względu na jakość materiałów i wykonanie. Piękne futerko. Są wąskie w śródstopiu, jednak mam wąską stopę i pasują idealnie
Ocena: 5 na 5
Getcia
2021-12-14
Buty bardzo ładne. Są wąskie w śródstopiu ale przy moim podbiciu i wąskiej stopie są idealne. Ciepłe, wygodne i solidnie wykonane. Obszycie ma długi, piękny włos. Polecam. Prezentują się super
Ocena: 5 na 5
Gercia
2021-12-14
Buty bardzo ładne i ciepłe. Co prawda są wąskie w okolicy śródstopia, jednak mam odpowiednie podbicie i wąską stopę, więc leżą idealnie. Obszycie ma bardzo długi włos. Prezentują się super. Polecam