30 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły

Run Your Way

Bez względu na różnice dla New Balance każdy, kto biega, zasługuje na miano biegacza. Kampania ‘Run Your Way’ skierowana jest do każdego, kto mierzy się z tym sportem, bez względu na poziom zaawansowania, kładąc nacisk na indywidualność oraz własny styl.

Dowiedz się, jak zapewnić sobie maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas biegu.

Bieganie w terenie

Czym różni się bieganie w terenie od ulicznych zawodów? Jaka jest specyfika takiego wysiłku? O czym powinniśmy wiedzieć chcąc zmienić środowisko treningu na trail? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w materiale, który powstał we współpracy z Henrykiem Szostem. Mimo iż zawodnik teamu New Balance największe sukcesy odnosił w maratonie, to właśnie biegi górskie były jednymi z pierwszych, które mocno rozwinęły go jako biegacza.

Już od 1906 roku New Balance towarzyszy Ci w przecieraniu nowych szlaków i kroczeniu własnymi ścieżkami wśród labiryntu miejskich ulic. Autentyczność, szacunek do dziedzictwa, należny styl i idealne dopasowanie – wszystkie te cechy łączą się w naszych projektach od kultowego 574 i najmodniejszych sneakersów lifestylowych po najbardziej zaawansowane buty do biegania. New Balance – wygoda i jakość, którym możesz zaufać w każdych okolicznościach.

Zobacz wszystkie produkty