30 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły

Nagrody i opinie klientów

NASZE NAGRODY

Jesteśmy z Wami już ponad 20 lat! Eobuwie.pl jako wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród. Oto najważniejsze z nich:


Rodzinna Marka Roku 2018

eobuwie.pl otrzymało tytuł Rodzinna Marka Roku 2018 “Jakość i zaufanie” w kategorii Innowacje za usługę esize.me. W konkursie nagradzane, promowane i rekomendowane są najwyższej jakości produkty i usługi, stworzone z myślą o rodzinie, a jego adresatem jest rodzina na miarę XXI wieku - nowoczesna, szukająca najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań.

Effie Award: marketing & business solutions

Podczas tegorocznego Effie Awards po raz pierwszy przyznawano nagrody w kategorii marketing&business solutions. Prestiżową nagrodę – brązowe EFFIE za „sprzedaż online w sklepie offline” otrzymało eobuwie.pl wraz z Nanovo. Nagroda została przyznana za wsparcie technologicznie w zakresie integracji oraz komunikacji cyfrowej podczas podróży zakupowej klienta w salonach eobuwie.pl.

E-commerce Polska Awards 2018

W roku 2018 nasza firma została wyróżniona w kategorii BEST IN, Best Innovation oraz Best on mobile, po raz kolejny potwierdzając pozycję lidera we wdrażaniu nowych technologii.

Digital Excellence Awards

Jesteśmy wśród liderów cyfryzacji, którzy nie tylko w błyskawiczny sposób zmieniają krajobraz transformacji biznesowej, ale przede wszystkim – wykorzystując innowacyjne narzędzia technologiczne – podążają za nowymi potrzebami klientów – zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w świecie komercyjnym.

PRCH Retail Awards

Wyróżnienie dla eobuwie.pl jako najlepszej nowej sieci handlowej roku 2018.

GWIAZDA JAKOŚCI OBSŁUGI 2017

Prestiżowy tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi to uhonorowanie firm prezentujacych najwyższy poziom obsługi klienta. Dokładamy starań, żeby zakupy w naszym sklepie były przyjemne, oferta dopasowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dziękujemy za uznanie!

OPINEO.PL - I miejsce w rankingu Sklepów Internetowych

Niezależny ranking serwisu Opineo.pl jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ jest prowadzony w oparciu o opinie konsumentów. Tym bardziej możemy być dumni, że Eobuwie.pl znajduje się na 1 miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych w kategorii Odzież i Obuwie. Cieszymy się, że jest aż tylu zadowolonych klientów, którzy doceniają jakość obsługi, szybkość wysyłki i pozytywnie wypowiadają się o naszym sklepie.

MONEY.PL - III miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2015 w kategorii "Moda"

(Poprzednie wyróżnienia: II miejsce w roku 2013, I miejsce w roku 2014)

Po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce sklepów internetowych oferujących odzież i obuwie rankingu serwisu Money.pl! Wypadamy najlepiej dzięki bardzo szerokiej ofercie, przejrzystej stronie i kategoryzacji produktów oraz trafnej wyszukiwarce. Do tego niezmiennie darmowa wysyłka i zwrot oraz bardzo szybki kontakt z klientem na każdym etapie zakupów. Wysoka ocena naszej pracy cieszy i motywuje do dalszych zmian na lepsze!


DOSKONAŁOŚĆ MODY 2014 Twojego Stylu

W roku 2014 kobiecy magazyn „Twój Styl” nagrodził Eobuwie.pl tytułem „Doskonałość Mody 2014 Twojego Stylu” w kategorii „Doskonały sklep internetowy”. Ten prestiżowy tytuł potwierdza to, że Eobuwie.pl jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce!

GAZELE BIZNESU 2015 – wysokie miejsce w rankingu przygotowanym na zlecenie "Pulsu Biznesu"

(wyróżnienie w 2010 i 2014 roku)

Podobnie jak rok temu zyskaliśmy wysokie miejsce w rankingu Gazele Biznesu. Wyróżnienie kierowane jest do najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Po raz kolejny wyróżniamy się pod względem sprzedaży oraz wzrostu przychodów na tle regionu i kraju!

E-commerce Polska Awards 2016 – I miejsce w dwóch kategoriach: "Najlepsza Obsługa Klienta" i "Strona roku"

Zdobywamy prestiżowe statuetki przyznawane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej średnim i dużym sklepom w kategoriach Najlepsza Obsługa Klienta oraz Strona roku. Oznacza to, że wyróżniamy się intuicyjną obsługą strony, łatwością dokonywania zakupów oraz dostępnością produktów. Wyróżnienie to zawdzięczamy także naszym Klientom, którzy codziennie obdarzają nas zaufaniem i sprawiają, że stajemy się coraz lepsi.

EKOMERSY 2016 - wyróżnienie w kategoriach: "Ekspansja zagraniczna e-sklepu" oraz „Spójność doświadczenia zakupowego w różnych kanałach sprzedaży”

Miejsce na podium w kategoriach "Ekspansja zagraniczna e-sklepu" oraz „Spójność doświadczenia zakupowego w różnych kanałach sprzedaży” to ważne nagrody przyznane nam za ostatni rok pracy w zakresie sprzedaży wielokanałowej oraz ekspansji sklepu na rynki europejskie. Działamy, by zapewnić spójny wizerunek, doskonałą Obsługę Klienta oraz przejrzystość w trakcie zakupów. To cenne wyróżnienie pokazuje, że doceniają nas zarówno branżowi specjaliści, jak i nasi Klienci – dziękujemy!

SKLEP PROKONSUMENCKI

W eobuwie.pl nie znajdziesz zasad pisanych „drobnym druczkiem”. Naprawdę dbamy o naszych klientów – każdy produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją a na zwrot dajemy aż 30 dni! Certyfikat Sklep Prokonsumencki to zobowiązanie do prostych reguł. U nas otrzymasz wiadomość e-mail na każdym etapie realizacji zamówienia. Masz pytanie? Zadzwoń albo napisz – postaramy się pomóc! (tel. 68 422 84 04, e-mail: info@eobuwie.pl, skype: eobuwie.pl)

LAUR "SUPER BIZNESU"

Złoty Laur "Super Biznesu|" to nagroda przyznawana firmom szczególnie przyczyniającym się do rozwoju polskiej gospodarki oraz rodzimej przedsiębiorczości. Jesteśmy w czołówce nominowanych firm w kategorii "Innowacyjność"! Cieszymy się, że nasze nowoczesne rozwiązania są zauważane i doceniane.

DOBRA MARKA

Eobuwie.pl nagrodzone tytułem DOBRA MARKA 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Internetowy sklep z obuwiem! Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie i jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.

ZNAK JAKOŚCI Q

To certyfikat, przyznawany wyłącznie sklepom, które spełniają szereg restrykcyjnych wymagań. Na eobuwie.pl znajdziecie rzetelne informacje podane w przejrzysty sposób. Szczegółowy opis produktów, łatwy proces zakupu, szybka dostawa i bezproblemowy zwrot. Zapewniamy elastyczne formy płatności i bezpieczeństwo danych naszych klientów, a większość zamówień wysyłamy już w 24h.

DIAMENTY FORBESA 2017

(poprzednie wyróżnienia w 2016, 2015, 2014, 2012, 2011 roku)

Już kolejny rok eobuwie.pl zostało nagrodzone Diamentami Forbesa. Prestiżowa nagroda jest przyznawana przez miesięcznik „Forbes” prężnie rozwijającym się firmom. Konsekwentna strategia biznesowa, duże nakłady na reklamę i inwestycje w nowoczesne centrum magazynowo-logistyczne przynoszą pozytywne rezultaty.

ZIELONOGÓRSKA FIRMA 25-lecia

Znasz sklepy TRAF? - to właśnie w Zielonej Górze 20 lat temu zaczęła się nasza historia. Zdobyliśmy wyróżnienie w rankingu firm, które w ciągu ostatnich 3 dekad rozwijały się najbardziej dynamicznie i zasłużyły się dla regionu lubuskiego.

OPINIE KLIENTÓW

Zapraszamy do podzielenia się opinią na temat zakupionego towaru i funkcjonalności strony Eobuwie.pl na niezależnych serwisach:

http://www.ceneo.pl/sklepy/eobuwie.com.pl-s2804