Brakuje informacji, której szukasz? Masz uwagi do zdjęć produktu? Powiadom nas
Postaramy się jak najszybciej uzupełnić Twoją sugestię.
Opinie klientów (13)
5/55 na 5
Ocena: 5 na 5
Ola
2021-04-10
Super polecam
Ocena: 5 na 5
Eliza
2020-12-18
Piękne, wygodne, pasek nie uciska, podeszwa mięciutka a rozmiar standardowy :)
Ocena: 5 na 5
Agnieszka
2020-08-07
Żałuje tylko ze tak długo zwlekałam z zakupem . Sandały bardzo wygodne i starannie wykonane . Fajnie prezentują się na nogach . Proponuje brać rozmiar większe nosze rozmiar 39 a zamówiłam 40 i są Ok. Polecam .
Ocena: 5 na 5
Aga
2020-07-24
Od razu wpadły mi w oko. Bardzo wygodne, aż sama jestem w szoku! Nic się z nimi nie dzieje. Brałam rozmiar większy, ponieważ mam szerszą stopę ale nie jakąś kosmicznie szeroką, bo taka stopa będzie wychodzić poza but. Uwielbiam je, nie brudzą się i robię w nich wszystko. Duży plus za podeszwę !
Ocena: 5 na 5
Karolina
2020-07-13
Bardzo ładne delikatne, pięknie prezentują się na nodze. Nosze rozmiar 39/40 te wzięłam 39 rozmiar idealny.
Ocena: 5 na 5
IW
2020-06-27
Sandałki super, początkowo nie trafiłam z rozmiarem ale dzięki sprawnej obsłudze sklepu mogłam wymienić na mniejsze. Normalnie nosze 36, tutaj zamówiłam 35 i jest akurat przy długości stopy 22 cm. Obsługa sklepu eobuwie jak zawsze na najwyższym poziomie, a dostawa paczkomatem to idealne rozwiązanie.
Ocena: 5 na 5
Edita
2020-06-26
Bardzo dobrze wykonane buty. Wygodne. Normalnie noszę Rozmiar 37,5 / 38 a z tego modelu zamówiłam 37 i jestem zadowolona. Polecam
Ocena: 5 na 5
Gosia
2020-06-17
sandaly świetne !
Ocena: 5 na 5
Ada
2020-06-16
Świetne sandały . Lekkie, wygodne. Pasujące do większości rzeczy :)
Ocena: 5 na 5
Weronika
2020-06-01
Najlepsze sandały!! Miałam już granatowe, które po 4 latach się zepsuły. Teraz pora na czarne :) Pasują praktyczne do wszystkiego, a w dodatku super wygodne