100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Materiał
Rozmiar obuwia
Rozmiar
Produkty: 65
Wybrane filtry (1)

Czapka HUF – od miłośników jazdy na deskorolce do światowej marki

Czapka w stylu basic z niewielkim logiem marki to zawsze bezpieczny wybór, aby stworzyć modną, codzienną stylizację. HUF - czapka tej marki idealnie wpasowuje się w ramy stylu codziennego i może się znaleźć w każdej szafie. Marka HUF wywodzi się jednak z kręgów skaterskich i początkowo to niemalże wyłącznie skaterzy ubierali produkty z jej logiem. Czapka HUF stanowiła niezbędną część garderoby osób, które wolny czas spędzały na skateparkach. Sam założyciel marki HUF uwielbiał jeździć na deskorolce. Właśnie dlatego w pierwszym butiku HUF mogliśmy znaleźć przede wszystkim sprzęt do skateboardingu. Marka HUF stopniowo zaczęła wypuszczać odzież, obuwie, a także akcesoria. Produkty firmy HUF szybko przypadły do gustu osobom, które niekoniecznie jeżdżą na desce lub BMX. W taki właśnie sposób firma HUF połączyła świat mody i skateboardingu. Założyciel HUF chętnie wchodził w liczne kolaboracje z innymi producentami, a także z projektantami mody. Marka HUF stanowiła swoiste wyjście poza schematy, co w dużej mierze przełożyło się na jej sukces.

Skarpety HUF - skateboardowy styl 

Skarpety to część garderoby, którą ma niemalże każdy. Z jednej strony chcemy, aby były wygodne i ciepłe, a z drugiej szukamy takiego produktu, który będzie wyglądał niebanalnie. Skarpety HUF to strzał w dziesiątkę! Skarpetki od marki HUF są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a jednocześnie mają ciekawy, ponadczasowy design. Założymy nie tylko do spodni dresowych, ale i do każdej stylizacji na co dzień. Proste logo marki przyciągnie wzrok, jednak nie sprawi, że będziemy wyglądać tandetnie. Skarpety HUF to idealny wybór dla każdego, kto poszukuje uniwersalnego, choć bardzo modnego produktu.

Czapka HUF - inspiracja kontrkulturą 

Ze skaterami kojarzą nam się przede wszystkim charakterystyczne czapki z prostym daszkiem. Takie właśnie nakrycia głowy produkuje firma HUF i stanowią one niemalże flagowy produkt marki. Czapka HUF stanowi świetny dodatek, który ożywi każdą stylizację. Ponadto, w sklepie eobuwie znajdziemy także czapki zimowe od marki HUF, które nie tylko ochronią nas przed słabymi warunkami atmosferycznymi, ale również ulepszą zimowy outfit. Założyciel marki HUF przy tworzeniu pierwszych kolekcji inspirował się co najmniej kilkoma kontrkulturami i taka tendencja utrzymuje się aż do dziś. Kolekcje HUF są bardzo zróżnicowane, nawiązują do sztuki, sportu, a nawet używek. Za produktami HUF często kryje się jakaś historia, którą warto poznać, nawet jeśli nie zaciekawiły nas same produkty tej marki.

HUF - najczęściej zadawane pytania

HUF - co to za marka?

Marka HUF miała swój początek w latach 90 i dość szybko odniosła spory sukces. Początkowo marka HUF skupiała się wyłącznie na produkcji odzieży oraz sprzętu dla skaterów, jednak zdobyła zainteresowanie w szerszych kręgach. Obecnie firma HUF jest znana na całym świecie i nie ogranicza się do wąskiego kręgu odbiorców. Koszulki HUF bardzo często nosił chociażby Justin Bieber.

HUF - gdzie kupić?

Marka HUF posiada naprawdę małą liczbę sklepów stacjonarnych, jednakże produkty tej marki możemy znaleźć w sklepie eobuwie. Na eobuwie dostępny jest bardzo duży asortyment produktów HUF - od skarpetek, po czapki z daszkiem i zimowe akcesoria. Marka HUF jest bardzo popularna, dlatego też nie trudno trafić na produkty podrobione. Kupując na eobuwie, możesz być pewny, że zaopatrujesz się w oryginał.