Produkty: 1578
Pokaż identyfikator wersji

Buty oraz akcesoria Puma – postaw na komfort!

Po buty Puma – zarówno sportowe, jak i lifestyle’owe – sięgają osoby w różnym wieku, od dziecka do seniora. Wszyscy użytkownicy podkreślają niebywałą wygodę obuwia sportowego Puma, oraz jego nowoczesny design. Wśród dziewczyn i młodych kobiet dużą popularnością cieszą się różowe buty damskie Puma – od sneakersów po trampki. Z powodzeniem zestawisz je z sukienką, uzyskując zestawienie w stylu smart casual (z ang. sportowa elegancja). Mężczyźni często decydują się na buty oraz akcesoria sportowe Puma, wśród których prym wiodą torby na siłownię oraz wodoodporne zegarki na silikonowym pasku. Młodszym amatorom mody z pewnością spodobają się pakowane plecaki Puma, kolorowe sneakersy oraz czapki z widocznym logo marki.

Wielu z Was pyta, jak rozpoznać oryginalne buty Puma? Nie musisz się nad tym zastanawiać – wystarczy, że kupisz wymarzony model w eobuwie! Dajemy Ci pełną gwarancję, że to autentyk.

Adidas kontra Puma. Historia dwóch braci

Początki marki Puma sięgają roku 1924. Wówczas to dwóch przedsiębiorczych braci powołało do życia niewielką fabrykę butów. Nie minęło 30 lat, jak rodzeństwo rozstało się i podzieliło między sobą przedsiębiorstwo. Adolf Dassler założył legendarną firmę adidas, a Rudolf kontynuował działalność pod nazwą Ruda, którą później przechrzcił na Pumę. Jak z pewnością wiesz, Puma to niemiecka marka, trudniąca się w produkcji obuwia i odzieży sportowej.

Po buty z charakterystycznym logo kota sięgają uznani zawodnicy oraz całe drużyny piłkarskie. Ale nie tylko! Jedną ze światowych ambasadorek marki Puma jest piosenkarka Rihanna. Ponadto opisywany brand nawiązał liczną współpracę z cenionymi projektantami, wśród których nie sposób nie wymienić Alexandra McQueena czy Philippe Starcka. Marka Puma od lat jest synonimem wysokiej jakości butów sportowych – zarówno damskich, jak i męskich oraz dziecięcych. Sprawdź sam, przeglądając szeroką ofertę sklepu internetowego eobuwie!