100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Materiał
Sport
Rozmiar
Produkty: 52
Wybrane filtry (1)

POC – kaski, gogle i okulary dla narciarzy i kolarzy

Marka POC specjalizuje się w produkcji sprzętu niezbędnego podczas uprawiania ekstremalnych sportów zimowych, kolarstwa czy innych dyscyplin grawitacyjnych. Ich flagowymi produktami są dostępne w eobuwie.pl kaski POC o różnych rozmiarach i dodatkowej regulacji. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej z łatwością dopasujesz kask pod kątem wizualnym do stroju narciarskiego czy snowboardowego.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz także popularne na całym świecie gogle POC, wyposażone w zaawansowane technologie ułatwiające jazdę na nartach i snowboardzie. Wybieraj spośród gogli ulepszonych o technologie Anti-Fog czyli powłokę zapobiegającą parowaniu szkła, Anti-Scratch odpowiedzialną za ochronę przed zarysowaniem powierzchni soczewki, wyposażonych w przyciemnione szkiełka, które ułatwią zjazd nawet w największym słońcu oraz filtry UV. Wśród produktów marki POC znajdziesz także różnokolorowe czapki zimowe i okulary przeciwsłoneczne charakteryzujące się odpowiednimi parametrami chroniącymi oczy i wzrok.

Jak powstała marka POC?

Historia marki POC rozpoczęła się w 2005 roku w Szwecji. Przedsiębiorstwo od samego początku specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego, a konkretniej sprzętu dla narciarzy, kolarzy oraz osób uprawiających sporty grawitacyjne. Motto marki brzmi: „robić wszystko, co możliwe, aby chronić życie oraz minimalizować konsekwencje wypadków jakie towarzyszą sportom grawitacyjnym". Kierując się nim, POC jako priorytet stawia ochronę życia sportowców i zminimalizowanie skutków wypadków wśród narciarzy i kolarzy oraz innych osób, które praktykują sporty wyższego ryzyka. Marka wzbudziła powszechne zaufanie wśród Mistrzów Olimpijskich, zwycięzców Mistrzostw Świata, ale także osób, które sport uprawiają tylko rekreacyjnie. Od ponad 15 lat POC umiejętnie łączy zaawansowane technologie zapobiegające przed skutkami wypadków z wysokości z nowoczesnym i nietuzinkowym designem, który wyróżnia ją na tle innych marek. Dzięki dogłębnej analizie zachowań sportowców i szerokiej gamie przeprowadzonych badań, POC tworzy kaski, gogle i akcesoria najwyższej jakości.