Co to za marka Onitsuka Tiger?

Onitsuka Tiger to buty, w których dzięki historii i innowacyjnemu spojrzeniu łączy się nowoczesność z niezawodnością oraz formę z przeznaczeniem. Różnorodne modele marki sprawdzą się zarówno podczas standardowego użytkowania codziennego, jak i w przypadku intensywnych treningów np. u sportowców. Niezależność, wszechstronność oferty i dbałość o jakość to cechy, które dla Onitsuka Tiger nie są obojętne. Wystarczy bowiem zerknąć na sneakersy Ultimate 81™ NM, by poddać się przekonaniu, że te buty są po prostu niezawodne, a w praktyce też bardzo luksusowe. Styl retro w połączeniu wystylizowanym obuwiem sportowym to lifestyle na najwyższym, biegowym poziomie.

To obuwie sportowe sprawdzi się zarówno w przypadku wprawionych sportowców, jak i laików. Elegancka forma i innowacje techniczne to tylko dopełnienie tego, jak funkcjonalnym i ambitnym obuwiem jest Ultimate 81™ NM. Chcesz podkreślić swój indywidualizm i kupić cholewkę ze skóry, a przez to wyglądać też dobrze niezależnie od sytuacji? Buty Onitsuka Tiger z pewnością będą dla Ciebie! Sprawdź swój dedykowany model na Eobuwie.com.pl.

Szeroki wybór modeli Onitsuka Tiger na Eobuwie.com.pl

Wystarczy zerknąć na szeroką ofertę butów Onitsuka Tiger zebranych na Eobuwie.com.pl, by mieć obraz tego, jak kompleksowo można połączyć sportowy design i niezawodność. Dobrym przykładem obuwia ciekawego i subtelnego będą chociażby buty MEXICO 66™, których historia sięga ponad 50 lat wstecz, aż do jednego z najważniejszych rozdziałów historii japońskiego sportu. Dziś to właśnie ten model jest najbardziej charakterystyczny, a pasek ASICS ciągnący się od pięty, jest niejako hołdem wobec tego, jak bardzo jesteśmy zaangażowani w nasze projekty. Buty Onitsuka Toger MEXICO 66™ dostępne w wersji jednokolorowej i wielobarwnej, uzupełnią garderobę osób o różnych, często bardzo konkretnych upodobaniach.

Warto podkreślić, że marka stale pracuje nad jeszcze lepszą poprawą elastyczności, wygody i trwałości swoich produktów, która w aktualnej postaci i tak jest już na bardzo wysokim poziomie. Buty Onitsuka Tiger MEXICO 66™ są też i co warto podkreślić ponadczasowe, a w zestawieniu z nowoczesnym ubraniem pozwoli Ci zachować wygląd idealnie odzwierciedlający miejski szyk. Nie wiesz, który z modeli wybrać? Sprawdź na Eobuwie.com.pl.

Onitsuka Tiger buty dla sportowców

Wystarczy zerknąć na kolekcję Onitsuka Tiger SERRANO, by od razu mieć przed oczami buty do biegania z kolcami noszone przez sportowców na bieżni w latach 70. Takie przeniesienie, historii i sportu na ulice współczesnego miasta przekształca współczesne kanony mody, a starym trendom daje nowe życie. Te buty są po prostu autentyczne, a o wysokiej jakości i dbałości o wygodę świadczy chociażby wykonanie cholewki będącej połączeniem nylonu z zamszem, a także skórzane podbicie i podeszwa środkowa wykonana z pianki EVA.

Onitsuka Tiger – najczęściej zadawane pytania

Czy buty Onitsuka Tiger są wygodne?

Buty Onitsuka Tigersą wyjątkowo wygodne, a świadczą o tym kolekcje dedykowane poszczególnym dziedzinom sportu. Sprawdź najnowsze modele butów Onitsuka Tiger na Eobuwie.com.pl.

Gdzie kupić buty Onitsuka Tiger?

Buty Onitsuka Tiger możesz kupić w dobrej cenie na Eobuwie.com.pl. Znajdziesz tu kultowy model Onitsuka Tiger Mexico 66, który zebrał popularność na całym świecie.

Czy warto mieć buty Onitsuka Tiger?

Jeśli zależy Ci na posiadaniu butów z jednej strony wygodnych, z drugiej lekkich i o sportowym zacięciu to kup Onitsuka Tiger. Ta marka stara się przenieść wszystko, co najlepsze z historii w nowoczesny obraz butów o sportowym zacięciu. Sprawdź tę markę na Eobuwie.com.pl.