100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły
Sortuj
Kolor
Cena
Marka 1
Typ produktu
Rozmiar obuwia
Rozmiar
Rodzaj zapięcia
Produkty: 18
Wybrane filtry (1)

Gdy oryginalny design i kolorystyka idą w parze z jakością

Buty Nagaba charakteryzują się przede wszystkim unikatowym, rozpoznawalnym na pierwszy rzut oka designem. Zwłaszcza trekkingi i trapery Nagaba, dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, są wręcz nie do pomylenia z modelami innych marek. Dzieję się tak dzięki specyficznemu wiązaniu i wyjątkowemu wykończeniu podeszwy. Na uwagę zasługują też inne produkty z asortymentu marki, takie jak glany damskie i męskie. Zarówno wysokie jak i niższe modele to glany z prawdziwego zdarzenia, a więc wzmocnione blachą i śrubami w podeszwie. Dostępne są nie tylko w klasycznych kolorach, ale także np. w wersji z efektem przydymienia. To bez wątpienia doskonały wybór na koncert lub festiwal muzyczny.

Warto dodać, że buty Nagaba wykonywane są z największą starannością, z doskonałej jakości polskich i włoskich materiałów – w większości ze skóry naturalnej. Klienci cenią markę zwłaszcza za ponadprzeciętną wytrzymałość butów, dopasowanie do stopy i komfort.

Nagaba – producent butów dla polskich skoczków narciarskich

Nagaba to polska firma rodzinna z tradycjami, która wytwarzaniem obuwia zajmuje się od 1993 r. Przez ponad ćwierć wieku marka rozwijała się, doskonaląc jakość, wykorzystując nowe technologie i poszerzając ofertę butów damskich i męskich. Od lat 90. brand sukcesywnie budował zaufanie klientów i zyskiwał renomę na rynku obuwniczym. Jednak przełomowy moment w historii marki nastąpił całkiem niedawno, bo w 2019 roku. Wtedy to Adam Małysz, dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim, nawiązał współpracę z Nagabą. Marka stanęła przed nie lada wyzwaniem. Miała stworzyć buty narciarskie dla kadry narodowej skoczków narciarskich. Zadanie zostało wykonane, a efekt szczególnie przypadł do gustu Kamilowi Stochowi i Piotrowi Żyle. Model jest wciąż testowany „w boju”, a konstruktorzy zaangażowani w projekt pracują nad jego doskonaleniem.