100 dni na darmowy zwrot
zobacz szczegóły
Dostawa od 0 zł
zobacz szczegóły

Najmodniejsze modele czapek damskich i męskich

W asortymencie marki Barts w eobuwie znajdziesz oryginalne czapki, projektowane w centrum Amsterdamu. Do ich produkcji używa się najwyższej jakości materiałów, takich jak wełna merynosów czy wiskoza, dzięki czemu ich noszenie to sama przyjemność. Spośród oferty zimowych czapek dla kobiet marki Barts, warto zwrócić uwagę na modele z pomponem. Są one modne od kilku już lat i pasują do wszelkich codziennych stylizacji. Jak je nosić? Warto inspirować się gwiazdami. Sarah Jessica-Parker czapkę z pomponem nosi z puchową kurtką, rurkami i butami UGG, a Kate Middleton z kożuchem i kozakami na obcasie.

Jednak najbardziej uwielbiane przez ikony stylu są czapki beanie.Noszą je takie gwiazdy takie jak Rihanna, Kylie Jenner czy Jessica Alba. Stylowymi zamiennikami czapek są opaski Barts, dostępne w wielu kolorach i najmodniejszych wzorach. Doskonale prezentują się zarówno z rozpuszczonymi jak i upiętymi włosami.

Od kąpielówek do czapek – historia marki Barts

W 1986 roku Bart Koene handlował ręcznie szytymi spodenkami kąpielowymi na plażach Saint-Tropez. Pewnego dnia jedna z pomagających mu dziewczyn w umiejętny sposób owinęła sobie głowę kawałkiem materiału, aby ochronić się przed słońcem. Wkrótce ludzie zaczęli pytać, czy mogą kupić tę „fajną bandanę”. To był przełomowy moment dla Barta, który postanowił zacząć sprzedawać wszelkiego rodzaju nakrycia głowy i tak powstała firma Barts.

Obecnie marka specjalizuje się w produkcji najróżniejszych czapek zimowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Kilka lat temu zarządzający przedsiębiorstwem postanowili wrócić do korzeni, poszerzając ofertę o stroje kąpielowe. Siedzibą firmy jest Amsterdam – a twórcy marki podkreślają, że w każdym ściegu i włóknie są dumną holenderską marką.